Golisimo hulp: hoe u ons bereikt, wat we kunnen doen en hoe een klacht verloopt

De Golisimo-support is dag en nacht open: livechat op de site, support@golisimo.com voor schriftelijke verzoeken, complaints@golisimo.com voor formele klachten met antwoord binnen tien dagen. Veelvoorkomende problemen en termijnen.

Hoe u ons bereikt

Ons supportteam staat dag en nacht voor u klaar. De livechat opent op elke pagina en is de snelste weg voor vragen over account, betalingen en bonussen; support@golisimo.com neemt schriftelijke verzoeken, accountsluitingen en zelfuitsluitingen aan; complaints@golisimo.com behandelt formele klachten. Het Help Centre beantwoordt de meest gestelde vragen zonder wachten.

KanaalWaarvoor
Livechataccount, betalingen, bonussen, technische vragen; dag en nacht
support@golisimo.comschriftelijke verzoeken, accountsluiting, zelfuitsluiting, eerste stap van een klacht
complaints@golisimo.comformele schriftelijke klacht na een onopgeloste eerste stap (voorwaarden 13.4)
Help Centreantwoorden op veelgestelde vragen, 24/7
Supportkanalen

Naar de betaalmethodenNaar de betaalmethoden

Het Help Centre

Het Help Centre deelt zijn antwoorden in acht categorieën: Bonuses & Promotions, Casino, Deposits, General, My Account & Verification, Sportsbook, Technical en Withdrawals. De meeste vragen over een openstaande uitbetaling, een niet verschenen bonus of een documentverzoek zijn daar in een minuut beantwoord.

Veelvoorkomende problemen en de regel erachter

ProbleemWat geldt
Inloggen lukt nietcontroleer wachtwoord, hoofdletters en automatisch invullen; de livechat is dag en nacht open; houd uw inloggegevens vertrouwelijk (voorwaarden 3.3)
Uitbetaling duurtverwerking binnen 3 werkdagen, ma–vr 6–17 uur GMT (6.15); controles kunnen verlengen (6.16); tot 3 openstaande aanvragen (6.13)
Documenten gevraagdidentiteitsbewijs, adresbewijs en betaalbewijs binnen 30 dagen (5.1, 5.3)
Bonus niet bijgeschrevenopt-in via „Get Bonus” en kwalificerende storting; één bonus per persoon (7.2)
Account sluitene-mail naar support@golisimo.com met nulsaldo en zonder openstaande uitbetaling (3.7)
Commissie op een uitbetalingalleen als de storting niet één keer is ingezet: 10 % of 15 % (6.8)
Veelvoorkomende problemen

Hoe een klacht verloopt

De meeste zaken worden in de chat of per e-mail opgelost. Lost een antwoord uw probleem niet op, dan geven de voorwaarden u een formele weg met een vaste termijn voor ons antwoord.

  • Schrijf naar support@golisimo.com of gebruik de livechat; wij antwoorden via de supportmailbox (voorwaarden 13.1, 13.4).
  • Blijft de zaak open, stuur dan een schriftelijke klacht naar complaints@golisimo.com vanaf uw geregistreerde e-mailadres, onderwerp COMPLAINT, met uw gebruikersnaam, volledige naam, een samenvatting en de data en tijden (13.5).
  • Ons Complaints Resolution Committee beoordeelt en antwoordt binnen tien dagen; complexe gevallen kunnen langer duren (13.6, 13.7).
  • Een meningsverschil over een spelresultaat volgt dezelfde weg (13.3).
ItemWaarom
Gebruikersnaam en volledige naamverplichte onderdelen van een klacht (13.5)
Datum en tijd van het incidentverplichte onderdelen van een klacht (13.5)
Chattranscript of antwoordmailbewijs van de eerste stap (13.4)
Bewijzen van storting of aanvraagvoor vragen onder 6.6, 6.8, 6.19
Wat u bij de hand moet hebben

Termijnen rond contact

AanleidingTermijnArtikel
Terugbetaling van een storting aanvragenbinnen 24 uur na de transactie; antwoord beoogd binnen 10 werkdagen6.6
Foutieve bijschrijving meldendirect, per e-mail6.20
Gevraagde documenten indienen30 dagen5.3
Ontvangst van een bericht van onsgeacht ontvangen uiterlijk 5 werkdagen na verzending12.1
Antwoord op een schriftelijke klacht10 dagen, langer bij complexe gevallen13.7
Verwerking van een uitbetaling3 werkdagen, ma–vr 6–17 uur GMT6.15
Termijnen in de voorwaarden

Hoe wij communiceren

Berichten verschijnen op de site of komen per e-mail op uw geregistreerde adres (voorwaarden 12.1); houd uw contactgegevens dus actueel (3.6). De bindende versie van onze voorwaarden is de Engelse (1.5); ons supportteam is meertalig en dag en nacht bereikbaar. Volgens 13.9 is uw overeenkomst alleen met Golisimo; voor alles rond uw account, bonussen of betalingen zijn wij uw aanspreekpunt.

Veelgestelde vragen

Hoe bereik ik de Golisimo-support?

Livechat op de site dag en nacht, support@golisimo.com voor schriftelijke verzoeken, complaints@golisimo.com voor formele klachten.

Is er Nederlandstalige support?

Ons supportteam is meertalig en dag en nacht bereikbaar; de bindende versie van de voorwaarden is de Engelse (1.5).

Waar stuur ik een klacht naartoe?

Eerst support@golisimo.com of de livechat; blijft ze onopgelost, dan complaints@golisimo.com met de gegevens uit voorwaarden 13.5. Wij antwoorden binnen tien dagen.

Mijn uitbetaling staat open. Wat nu?

De verwerking duurt tot drie werkdagen (6.15); zijn documenten gevraagd, upload ze binnen 30 dagen (5.3). De livechat vertelt u de status.

Hoe sluit ik mijn account of sluit ik mezelf uit?

E-mail naar support@golisimo.com vanaf uw geregistreerde adres; sluiting vereist een nulsaldo (3.7), zelfuitsluiting een lijst van uw andere accounts (3.8).

Taal kiezen