Veiligheid en eerlijk spel bij Golisimo: hoe wij uw account, uw geld en uw spellen beschermen

Veiligheid bij Golisimo: versleutelde verbindingen (voorwaarden 1.6), klantgelden gescheiden van het bedrijfsvermogen (6.17), toevalsgenerator (8.3), verificatie (5.1–5.5) en een klachtenweg met antwoord binnen tien dagen (13.7).

Veiligheid van account en gegevens

Elke verbinding met Golisimo loopt over een beveiligd netwerk met versleuteling van gevoelige gegevens (voorwaarden 1.6). De toegang tot uw account is alleen van u via uw inloggegevens (3.3), en verificatie met identiteitsbewijs, adresbewijs en betaalbewijs (5.1) zorgt dat niemand anders in uw naam uitbetaalt.

OnderwerpRegelArtikel
Versleutelingtoegang tot de spellen alleen via een beveiligd netwerk met versleuteling van gevoelige gegevens1.6
Klantgeldengescheiden van het bedrijfsvermogen op eigen klantrekeningen; teruggave bij insolventie6.17
Toevalresultaten komen uit een toevalsgenerator; het serverresultaat gaat vóór het scherm8.3
Verificatieidentiteit, leeftijd, woonplaats en betaalmethode; externe aanbieders mogelijk5.1–5.5
Gegevensdelingmet verificatie- en fraudepreventie-aanbieders volgens onze privacyverklaring5.4
Bindende taalEngels; vertalingen ter informatie1.5
Veiligheidsregels in onze voorwaarden, versie 1.12

Eerlijk spel

Elke spin, kaart en worp bij Golisimo wordt beslist door een toevalsgenerator; verschillen uw scherm en onze server ooit, dan telt het serverresultaat (voorwaarden 8.3). Dezelfde eerlijkheid geldt andersom: onze voorwaarden zeggen duidelijk wat als misbruik telt, van samenspanning tot inzetpatronen zonder marge (9.1, 7.19), zodat eerlijke spelers niet door anderen worden benadeeld.

Uw geld

Klantgelden worden gescheiden van het bedrijfsvermogen op eigen klantrekeningen bewaard en bij insolventie teruggegeven (voorwaarden 6.17). Uw saldo is er om mee te spelen, geen bankdeposito (6.3); overdrachten tussen klanten zijn niet mogelijk (6.21), wat elk account beschermt tegen gebruik als doorgeefluik.

Verificatie

We kunnen vóór of na een storting of uitbetaling een gewaarmerkt identiteitsbewijs, een adresbewijs en een eigendomsbewijs van uw betaalmethode vragen (voorwaarden 5.1, 5.2). U hebt 30 dagen om ze aan te leveren en de beoordeling duurt meestal tot tien dagen (5.3); telefonische of gezichtsverificatie is mogelijk (5.5). Verificatie beschermt u: zo zorgen we dat een uitbetaling bij de juiste persoon aankomt.

Klachten en geschillen

Gaat er iets mis, dan hebt u een duidelijke weg met een vaste termijn voor ons antwoord.

  • Eerste contact: livechat of support@golisimo.com (voorwaarden 13.1).
  • Blijft het onopgelost: schriftelijke klacht naar complaints@golisimo.com vanaf uw geregistreerde e-mailadres, onderwerp COMPLAINT, met gebruikersnaam, volledige naam, samenvatting en data (13.5).
  • Ons Complaints Resolution Committee antwoordt binnen tien dagen, langer bij complexe gevallen (13.6, 13.7).
  • Geschillen over een spelresultaat volgen dezelfde weg (13.3).

Veelgestelde vragen

Zijn mijn stortingen beschermd?

Klantgelden worden gescheiden van het bedrijfsvermogen bewaard en bij insolventie teruggegeven (voorwaarden 6.17).

Zijn de spellen eerlijk?

Elk resultaat komt uit een toevalsgenerator; het serverresultaat gaat vóór het scherm (voorwaarden 8.3).

Tot wie wend ik mij bij een geschil?

Eerst support@golisimo.com of de livechat, dan schriftelijk complaints@golisimo.com met de gegevens uit artikel 13.5; wij antwoorden binnen tien dagen.

Waarom vraagt u documenten?

Om te zorgen dat uitbetalingen bij de juiste persoon aankomen: identiteitsbewijs, adresbewijs en bewijs van de betaalmethode, binnen 30 dagen (5.1, 5.3).

Taal kiezen