Golisimo registratie en inloggen: één account voor casino, live tafels en sport

Open uw Golisimo-account via REGISTER in de kop, log in met e-mail en wachtwoord, houd uw gegevens juist en uw documenten klaar. Eén account per persoon, verificatie binnen 30 dagen, sluiting per e-mail.

Registreren bij Golisimo

REGISTER staat in de kop van elke pagina en duurt ongeveer een minuut. Gebruik uw eigen naam en juiste gegevens (voorwaarden 3.2, 4.3): ze worden later vergeleken met uw identiteitsbewijs en betaalmethode, een typfout vandaag kost tijd bij uw eerste uitbetaling. Zodra het account open is, wachten de welkomstaanbiedingen op de promotiepagina.

  • Klik op REGISTER in de kop en vul het formulier in op uw eigen naam.
  • Gebruik het e-mailadres dat u dagelijks leest: meldingen en antwoorden op klachten komen daar aan (voorwaarden 12.1).
  • Kies een sterk wachtwoord en houd het voor u; alles wat met uw inloggegevens gebeurt, geldt als uw handeling (3.3).
  • Kies uw eerste aanbieding op de promotiepagina en doe de kwalificerende storting.

Ontdek het welkomstaanbodOntdek het welkomstaanbod

Accountregels

RegelInhoudArtikel
Eén accountper persoon, huishouden, telefoon/e-mail en IP-adres; duplicaten worden gesloten3.2
Inloggegevensvertrouwelijk; handelingen ermee zijn de uwe3.3
Geen overdrachtaccount en saldo zijn niet te verkopen of over te dragen3.4
Actueel houdenwijzigingen van uw gegevens direct melden3.6
Juiste gegevensnaam, adres en e-mail zoals op uw identiteitsbewijs en betaalmethode4.3
Accountregels, voorwaarden versie 1.12

Inloggen

LOG IN staat in de kop naast REGISTER. Voer e-mail en wachtwoord in; lukt inloggen niet, controleer dan eerst hoofdletters, automatisch invullen van de browser en oude opgeslagen gegevens. Is uw account geblokkeerd, dan is onze livechat dag en nacht open en antwoordt support@golisimo.com schriftelijk. Casino, live tafels en sportsbook openen met dezelfde login en hetzelfde saldo.

Naar de betaalmethodenNaar de betaalmethoden

Verificatie

We kunnen vóór of na een storting of uitbetaling documenten vragen: gewaarmerkt identiteitsbewijs, adresbewijs en bewijs van de betaalmethode (voorwaarden 5.1, 5.2). U hebt 30 dagen; de beoordeling duurt meestal tot tien dagen na een volledig antwoord (5.3). Telefonische of gezichtsverificatie is mogelijk (5.5). Documenten klaar hebben vóór uw eerste uitbetaling bespaart de lus.

StapTermijnArtikel
Documenten na verzoek30 dagen5.3
Beoordeling van documentenmeestal tot 10 dagen na een volledig antwoord5.3
Wijziging van gegevensdirect melden3.6
Accountsluitingaltijd per e-mail, met nulsaldo en zonder openstaande uitbetaling3.7
Termijnen rond uw account

Wat u bevestigt bij het openen van het account

Bij het openen bevestigt u volgens voorwaarden 4.1 dat u voor uzelf handelt, meerderjarig bent, geen gokverslaving hebt, niet speelt onder invloed van alcohol of drugs, uw gegevens juist houdt, rechtmatig verkregen geld gebruikt, niet samenspant met andere spelers en betaalt met uw eigen betaalmethode. Volgens 4.2 bevestigt u nooit een ander account bij ons te hebben gehad. Volgens 2.2 bevestigt u dat onlinegokken is toegestaan waar u woont.

Wat met het account niet is toegestaan

VerbodenVoorbeeldenGevolg
Commercieel gebruik of gebruik voor anderenspelen voor iemand andersblokkering, sluiting, winst vervalt
Fraudekaarten of geld van anderen, terugboekingenuitbetalingen opgeschort, saldo verbeurd
Manipulatiemisbruik van een softwarefout, automatiseren van inzettensluiting
Samenspanninggecoördineerd spel met anderenwinst vervalt
Oneerlijke inzetpatroneninzetten zonder marge, afdekken, „gegarandeerde winst”bonussaldo vervalt, uitsluiting van promoties
Inloggegevens van anderende login van iemand anders gebruikenschending van 3.5
Verboden gebruik, voorwaarden 9.1, en gevolgen, 9.4

Twee punten voor elke speler: gebruik nooit het account of de inloggegevens van iemand anders (3.4, 3.5), en bouw geen „veilige” wedcombinaties om de inzet te halen; 9.1 en 7.19 behandelen dat als misbruik.

Account sluiten of zelfuitsluiting

Beide gaan per e-mail naar support@golisimo.com. Sluiting is mogelijk zodra uw saldo nul is en er geen uitbetaling openstaat (voorwaarden 3.7). Bij zelfuitsluiting sluit onze klantenservice het account; u geeft andere accounts op en opent geen nieuwe (3.8). Meer op de pagina Verantwoord spelen.

Mobiel en app

Golisimo is gebouwd voor desktop en mobiel gelijk en speelt in uw browser; „Create Shortcut” in de voettekst zet een icoon op uw startscherm, er valt niets te downloaden. Registratie, inloggen, kassa en live tafels werken allemaal vanaf de telefoon.

Veelgestelde vragen

Wat heb ik nodig om te registreren bij Golisimo?

Uw eigen naam en juiste gegevens, een e-mailadres dat u leest en een sterk wachtwoord (voorwaarden 3.2, 4.3). REGISTER staat in de kop.

Kan ik twee accounts hebben?

Nee. Eén account per persoon, huishouden, telefoon, e-mail en IP-adres (3.2).

Hoe sluit ik mijn account?

Per e-mail naar support@golisimo.com, zodra uw saldo nul is en er geen uitbetaling openstaat (3.7).

Is er een app om te downloaden?

Golisimo speelt in de browser; „Create Shortcut” zet een icoon op uw startscherm.

Ik kan niet inloggen. Wat moet ik doen?

Controleer hoofdletters, automatisch invullen en opgeslagen wachtwoorden, en gebruik dan de livechat dag en nacht of schrijf naar support@golisimo.com.

Taal kiezen